Ana içeriğe atla

ZEROBASEONE (제로베이스원) - SWEAT Lyrics ŞARKI SÖZLERİ

 ZEROBASEONE (제로베이스원) - SWEAT Lyrics


[Intro: Sung Hanbin, Han Yujin, Seok Matthew]

Brr-rup, ba, ba, ba-dum (Yeah)

Ba-dup, ba, ba, ba-dum (Oh-woah)

Sweat, sweat, yeah


[Verse 1: Ricky, Kim Jiwoong, Kim Gyuvin]

부서지는 sunlight (Ooh)

Sipping lemonade (Yes, sir)

스며드는 시간

Hey, yeah, yeah

불어오는 music

오감을 깨워내

발을 맞춰 너와 나 and I feel alive

Boom, boom, boom, boom, yeah[Pre-Chorus: Seok Matthew, Park Gunwook, Han Yujin, Park Gunwook & Han Yujin]

놓칠 수 없어 너와 함께 난 groove

설레기 좋은 timing

Woah, ooh-woah, oh-oh, you

Woah, ooh-woah, oh-oh, me

이 순간 내 마음이 춤춰


[Chorus: Zhang Hao, Kim Taerae, Kim Jiwoong, Kim Gyuvin]

Oh, baby, I'll make you sweat

Sweat, sweat, sweat, sweat

(널 내게로) Burn it up

(네 손길로) Turn it up

Oh, baby, I wanna sway

Sway, sway, sway, sway

(날 네게로) Dive into you

(날 따라서) 이대로 every day


[Post-Chorus: Park Gunwook, Han Yujin]

Brr-rup, ba, ba, ba-dum

Ba-dup, ba, ba, ba-dum

저 태양 아래

녹아들어 dancing with me (Hey)

Brr-rup, ba, ba, ba-dum (Yeah, yeah)

Ba-dup, ba, ba, ba-dum (Let's go)

올라타 지금 우리 rhythm

From my heartbeat (Sweat, sweat)


[Verse 2: Kim Gyuvin, Sung Hanbin, Kim Taerae]

지금 이대로 느껴지는 열기

이 음악에 몸을 맡겨

이미 너와 난 out of control (Oh, yeah)

거부할 수 없는 gravity

우리 앞에 펼쳐진 galaxy

떨려와 너라는 harmony

내 맘을 적셔 stay with me


[Pre-Chorus: Kim Jiwoong, Seok Matthew, Kim Jiwoong & Seok Matthew]

놓칠 수 없어 너와 난 feeling good (Yeah)

붕 뜨는 기분 flying

Woah, ooh-woah, oh-oh, you

Woah, ooh-woah, oh-oh, me

이 순간 온 세상이 춤춰


[Chorus: Kim Taerae, Seok Matthew, Ricky, Sung Hanbin]

Oh, baby, I'll make you sweat

Sweat, sweat, sweat, sweat

(널 내게로) Burn it up

(네 손길로) Turn it up

Oh, baby, I wanna sway

Sway, sway, sway, sway

(날 네게로) Divе into you

(날 따라서) 이대로 every day


[Post-Chorus: Han Yujin, Zhang Hao]

Brr-rup, ba, ba, ba-dum

Ba-dup, ba, ba, ba-dum

저 태양 아래

녹아들어 dancing with me (Hеy)

Brr-rup, ba, ba, ba-dum (Yeah, yeah)

Ba-dup, ba, ba, ba-dum (Let's go)

올라타 지금 우리 rhythm

From my heartbeat (Sweat, sweat)


[Bridge: Ricky, Park Gunwook, Zhang Hao]

멈추지 마

태양이 져도 영원히

너와 함께 기억될 춤을 출 거야

어김없이 내 초점은 you

보여 something new

우린 리듬에 물들어 two of us


[Chorus: Sung Hanbin, Kim Jiwoong, Kim Gyuvin, Ricky]

Oh, baby, I'll make you sweat

Sweat, sweat, sweat, sweat

(널 내게로) Burn it up

(네 손길로) Turn it up

Oh, baby, I wanna sway

Sway, sway, sway, sway

(날 네게로) Dive into you

(날 따라서) 이대로 every day


[Post-Chorus: Seok Matthew, Kim Taerae, Kim Gyuvin, Han Yujin]

Brr-rup, ba, ba, ba-dum

Ba-dup, ba, ba, ba-dum

손쓸 틈 없이

빠져들어 dancing with me (Hey)

Brr-rup, ba, ba, ba-dum (Yeah, yeah)

Ba-dup, ba, ba, ba-dum (Let's go)

하나가 되는 우리 지금

From my heartbeat (Sweat, sweat)ZEROBASEONE (제로베이스원) - SWEAT Şarkı Analizi

Ana Tema:

Şarkının ana teması, dans ederek ve müzik eşliğinde eğlenerek özgürleşme ve coşku duygusudur. Şarkı sözleri, güneş ışığı altında terleyerek dans etmeyi, müziğin ritmine kapılıp gitmeyi ve sevdiğin kişiyle birlikte anı yaratmayı anlatıyor.

Duygu Analizi:

 • Başlangıç: Şarkı, enerjik ve coşkulu bir girişle başlıyor. "Brr-rup, ba, ba, ba-dum" gibi ritmik sesler ve "Sweat, sweat, yeah" gibi tekrarlanan sözler, dinleyiciyi hemen harekete geçmeye teşvik ediyor.
 • Orta: Şarkının ortası, daha romantik ve duygusal bir atmosfere bürünüyor. Anlatıcı, sevdiği kişiyle birlikte dans etmenin ve anıların tadını çıkarmanın keyfini anlatıyor. "Oh, baby, I'll make you sweat" gibi sözler, aralarındaki yakınlığı ve tutkuyu ifade ediyor.
 • Son: Şarkı, coşkulu bir şekilde sona eriyor. Anlatıcı, dans etmeyi asla bırakmayacağına ve sevdiği kişiyle sonsuza kadar birlikte olacağına dair söz veriyor. "Brr-rup, ba, ba, ba-dum" gibi ritmik sesler ve "Sweat, sweat" gibi tekrarlanan sözler, dinleyicinin enerjisini sonuna kadar korumasını sağlıyor.

Anlatım Teknikleri:

 • Metafor: Şarkıda, terlemeyi özgürleşme ve coşku duygusuyla bağdaştırmak için metaforlar kullanılıyor. "Sweat" kelimesi, sadece fiziksel terlemeyi değil, aynı zamanda duygusal bir rahatlama ve coşku patlaması anlamına da geliyor.
 • Tekrar: Şarkıda, "Sweat", "ba-dum" ve "oh-woah" gibi kelimelerin tekrarı, ritmi ve coşkuyu vurgulamak için kullanılıyor.
 • Benzetme: Şarkıda, sevdiği kişiyi güneş ışığına ve galaksiye benzeterek güzelliğini ve büyülü olduğunu anlatıyor.
 • Kinaye: Şarkıda, "놓칠 수 없어" (kaybedemem) ve "거부할 수 없는" (inkar edilemez) gibi kinayeler, anlatıcının sevdiği kişiye olan güçlü duygularını ifade ediyor.

Kahraman ve Duyguları:

Şarkının kahramanı, sevdiği kişiyle birlikte dans ederek ve müzik eşliğinde eğlenerek özgürleşmek ve coşku duymak isteyen bir kişidir. Kahraman, heyecanlı, mutlu, enerjik ve tutkulu hissediyor.

Anahtar Kelimeler ve Anlamları:

 • Sweat (Ter): Şarkıda terleme, sadece fiziksel bir eylem değil, aynı zamanda özgürleşme, coşku ve tutku duygusunun da bir metaforudur.
 • Music (Müzik): Müzik, şarkıda coşku ve eğlencenin kaynağıdır. Anlatıcı ve sevdiği kişi, müzik eşliğinde dans ederek ve şarkı söyleyerek kendilerini ifade ediyorlar.
 • Rhythm (Ritim): Ritim, şarkıda enerji ve hareket duygusu yaratır. Anlatıcı ve sevdiği kişi, ritme kapılıp dans ederek ve eğlenerek zamanın nasıl geçtiğini unutuyorlar.
 • Sunshine (Güneş Işığı): Güneş ışığı, şarkıda mutluluk ve iyimserlik sembolüdür. Anlatıcı, sevdiği kişiyi güneş ışığına benzeterek güzelliğini ve büyülü olduğunu anlatıyor.
 • Galaxy (Galaksi): Galaksi, şarkıda sonsuzluk ve gizem sembolüdür. Anlatıcı, sevdiği kişiyle birlikte sonsuza kadar birlikte olacağına dair inancını ifade etmek için galaksiyi kullanıyor.

Dikkat Çeken Mısralar:

 • "부서지는 sunlight Sipping lemonade" (Kırılan güneş ışığı Limonata yudumlarken): Bu mısra, güneş ışığının altında rahatlama ve keyif alma hissini güzel bir şekilde tasvir ediyor.
 • "놓칠 수 없어 너와 함께 난 groove 설레기 좋은 timing Woah, ooh-woah, oh-oh, you Woah, ooh-woah, oh-oh, me 이 순간 내 마음이 춤춰" (Seni kaybetmek istemiyorum Seninle ben groove'dayım Heyecan verici bir zamanlama Woah, ooh-woah, oh-oh, sen Woah, ooh-woah, oh-oh, ben Bu anda kalbim dans ediyor): Bu mısra, anlatıcının sevdiği kişiyle birlikteyken hissettiği coşku ve heyecanı güzel bir şekilde ifade ediyor.
 • "Oh, baby, I'll make you sweat Sweat, sweat, sweat, sweat (널 내게로) Burn it up (네 손길로) Turn it up Oh, baby, I wanna sway Sway, sway, sway, sway (날 네게로) Dive into you (날 따라서) 이대로 every day" (Ah, bebeğim, seni terleteceğim Ter, ter, ter, ter (Seni bana doğru) Yak onu (Ellerinle) Aç onu Ah, bebeğim, sallanmak istiyorum Sallanmak, sallanmak, sallanmak, sallanmak (Bana doğru) Sana dalmak (Beni takip et) Böylece her gün): Bu mısra, şarkının ana temasını ve mesajını özetliyor. Anlatıcı, sevdiği kişiyle birlikte dans ederek ve eğlenerek özgürleşmek ve coşku duymak istiyor.
 • "Brr-rup, ba, ba, ba-dum Ba-dup, ba, ba, ba-dum 저 태양 아래 녹아들어 dancing with me (Hey) Brr-rup, ba, ba, ba-dum (Yeah, yeah) Ba-dup, ba, ba, ba-dum 올라타 지금 우리 rhythm From my heartbeat (Sweat, sweat)" (Brr-rup, ba, ba, ba-dum Ba-dup, ba, ba, ba-dum O güneşin altında Eriyorum seninle dans ederek (Hey) Brr-rup, ba, ba, ba-dum (Evet, evet) Ba-dup, ba, ba, ba-dum Şimdi ritmimize binelim Kalp atışlarımdan (Ter, ter)): Bu mısra, şarkının sonundaki coşkulu ve enerjik havayı yansıtıyor. Anlatıcı, dans etmeyi asla bırakmayacağına ve sevdiği kişiyle sonsuza kadar birlikte olacağına dair söz veriyor.

3 Anahtar Kelime ve Anlamları:

 • Özgürleşme: Şarkı, dans ederek ve müzik eşliğinde eğlenerek özgürleşme ve coşku duygusunu anlatıyor. Anlatıcı, sevdiği kişiyle birlikteyken günlük yaşamın stresinden ve kaygılarından kurtuluyor ve kendini rahatlamış ve mutlu hissediyor.
 • Coşku: Şarkı, coşkulu ve enerjik bir atmosfere sahip. Anlatıcı, dans ederek ve şarkı söyleyerek coşkusunu ve heyecanını ifade ediyor.
 • Aşk: Şarkı, sevgi ve tutku dolu bir ilişkiyi anlatıyor. Anlatıcı, sevdiği kişiye olan bağlılığını ve bağlılığını açıkça ifade ediyor.

Genel Mesaj ve Sonuç:

ZEROBASEONE (제로베이스원) - SWEAT şarkısı, dans ederek ve müzik eşliğinde eğlenerek özgürleşme ve coşku duygusunu anlatan enerjik ve coşkulu bir şarkıdır. Şarkı sözleri, güneş ışığı altında terleyerek dans etmeyi, müziğin ritmine kapılıp gitmeyi ve sevdiğin kişiyle birlikte anı yaratmayı anlatıyor. Şarkı, dinleyiciyi coşturmak ve eğlendirmek için tasarlanmıştır.

Yorumlar

TÜM ZAMANLARIN EN POPÜLER ANALİZLERİ

Hasan Bayar - Deli Deli Oldum İlahi Sözleri Analizi

  Hasan Bayar - Deli Deli Oldum İlahi Sözleri Analizi Deli deli oldum Dağa taşa sordum Yar oturmuş Divanda Yana yana durdum Seni bana buldum Vermem artık Dünyada Bile bile kandım Aşkina daldım Âlem başka Sen başka Pare pare yandım Kalbime aldım Ondan geldim Ben aska Yallah maziye yallah Yola çıktık bismillah Gayesi Allah olan Yolda kalmaz iznillah Oy maşallah maşallah Yarenlere maşallah Aşk ehli ile hasbihal Nasip olur inşallah Ölüm den ne korkarsın Korkma ebedi varsın Öyle bir atesle yan Âlem bu deli sansin Aşkın deryası hoş tur Kostur ey gönül koştur Sakın aldanma ey can Haktan gayrısı bostur Saçlara hazan düştü Canlara bitap düştü Nerdesin ey sevgili Gönlüme ateş düştü Allah'm bu vuslatı Ne olur hicran etme Aşkın sarhoşlarını Ne olur nalan etme Kelime ve kelime öbeği analizi İlahide toplam 183 kelime ve 103 kelime öbeği bulunmaktadır. En çok kullanılan kelimeler "deli" (8), "sevda" (6), "yar" (5), "aşk" (5), "allah" (4), "du

Dilan Polat - Enercii Şarkı Sözleri

Dilan Polat - Enercii Şarkı Sözleri Eğlendiriyor beni dedikodularınız Yüzüme gülüp ardımdan konuşmalarınız Ne gözünüz tutar ne de beddualarınız Çekemeyenler parti kursa kazanırsınız Görüyorum her köşe başında taklitimi Utanmadan bir de soruyor benziyoruz di mi Hadi canım hadi öteye hadi bas geri Takdir etmek isterdim bu vizyonsuz azmini Yüzde yüz enerci Bu nasıl bir sinerji Tek tek ediyorum hater’larımı alerji Umurumda mı? değil hiç  Hanginiz ikinci Allah’ın lütfu bana bitmeyen bu enerci Yok bende olan yok sende Kalite gör sayemde Okunmaz esamen de Adımın geçtiği hiçbir yerde Ağzınla kuş tutsan İstiareye yatsan Cürmün kadar yer yakarsın canım,ateş olsan İkinci bir şansın Belki de olurdu Milyarda bir olsa da Hindistan’da doğsan Yüzde yüz enerci Bu nasıl bir sinerji Tek tek ediyorum hater’larımı alerji Umurumda mı? değil hiç Hanginiz ikinci Allah’ın lütfu bana bu bir enerci "Enercii" şarkısının başlangıcı, enerjisi ve hızlı ritmiyle dikkat çeken bir girişe sahiptir. Şarkı, ene

Ceylani Karaduman - Nazar Oldu Şarkı Sözleri Analizi

  Ceylani Karaduman - Nazar Oldu Şarkı Sözleri Analizi Bir garip aşık vardı Bir düğün günü vardı Gayri mahşere kaldı o sevda Dağlara yazdık ne fayda Yollara yazdık ne fayda Kaldı betonlar altında o sevda Bizim aşkımız nazar oldu Büyülere bastık mezar oldu Anlatmayayım ağlarsın Duyanın gönlüne dert kaldı. Ne can kaldı ne canan Sanki olduk bir ziyan Bu şarkıymış bana kalan hatıra Dağlara yazdık ne fayda Yollara yazdık ne fayda Kaldı betonlar altında o sevda Bizim aşkımız nazar oldu Büyülere bastık mezar oldu Anlatmayayım ağlarsın Duyanın gönlüne dert kaldı. YENİ ŞARKI >>> DOST ARARIM  << TIKLA Şarkının başlangıcı, gelişimi ve sonucu Şarkının başlangıcı, bir garip aşıkın ve bir düğün gününün anlatılmasıyla gerçekleşir. Bu, aşkın ve mutluluğun başlangıcını simgeler. Gelişme bölümünde, aşkın nazar değmesi ve büyülere maruz kalmasıyla birlikte yıkımı anlatılır. Bu, depremin yıkıcı etkisini simgeler. Sonuç bölümünde ise aşıkların birbirlerini kaybettikleri ve sadece şarkının ha

Mabel Matiz - Düldül Şarkı Sözleri

  Mabel Matiz - Düldül Şarkı Sözleri (feat. Melike Şahin) yine sabahın körü  göremeden önü aldım düldülü de vurdum yollara dara düşmeden düze çıkmıyor mu gönül bardağım da doludur ama içiyor puşt ömür yandı cihan bak bestesi mahur da mecnunum sırra erdim o uğurda gel de gör beni canım aşk neyledi  taştım bendimden yar çare zuhurda eksildi kafamda tahta değil matah da yaşamak, gülüm! bi’ kurtulsa kuşum kafesten karılsa deste bi daha!  sen seçtin, yazıldı yazgın olur mu dizgin o ata? anam anlarsın balık da kızgın hâlik de üzgün, yok hata!  dalavereyi bi’ bırak canım  biraz umut al hadi ne dünüm ne bu günüm kolay iflahım yok hani sen koy bir plak yine bana güllümü getir zaten zor hayat canım hele yalınız beter Söz / Lyrics: Mabel Matiz Beste / Music: Mabel Matiz Başlangıç Şarkının başlangıcı, adamın aşk acısını dindirmek için yollara düşmesiyle başlar. Adam, sevdiği kadını kaybettikten sonra kendini yalnız ve çaresiz hissediyor. Hayata dair umudunu yitirmiş ve bir çıkış yolu arıyor. Geliş

Ali haydar Güçlü - Munzurun dağlarında ne güzelsin sen cok güzelsin sen Sözleri

Ali haydar Güçlü - Munzurun dağlarında ne güzelsin sen cok güzelsin sen Sözlerinin Analizi Bilmez misin sen Seni en çok ben Ben severim ben ben Ben severim ben ben Ben severim ben ben Tabiatın ortasında Ne güzelsin sen Çok güzelsin sen Ne güzelsin sen Tabiatın ortasında Ne güzelsin sen Ne güzelsin sen Çok güzelsin sen Çağlayıp dur şu döşümde Bazan hayalin düşümde Şu munzurun dağlarında Mor sümbülsün sen Mor sümbülsün sen Bazan hayalin düşümde Çok güzelsin sen Ne güzelsin sen Çok güzelsin sen Şu dersimin dağlarında Ne güzelsin sen Ne güzelsin sen Çok güzelsin sen Şarkının başlangıcı, gelişimi ve sonucu Şarkı, bir gencin sevdiği kıza olan aşkını anlatıyor. Şarkı, gencin kıza olan aşkının ne kadar büyük olduğunu ifade eden bir soruyla başlıyor: "Bilmez misin sen / Seni en çok ben / Ben severim ben ben / Ben severim ben ben / Ben severim ben ben." Şarkı, gencin kıza olan aşkının fiziksel güzelliğiyle ilgili olduğunu ifade eden bir dörtlükle devam ediyor: "Tabiatın ortası

ROMANTİK ERHAN - CART CURT YIRT ONU KOCACIM ŞARKI SÖZLERİ

 ROMANTİK ERHAN Ft BAYAN ROMANTİK - CART CURT YIRT ONU KOCACIM ŞARKI SÖZLERİ Besndayi, muşambayi yirttilar Limon gibi kızım seni sıktılar Portakal gibi soydular Kağıt gibi yirtilar Cart curt Yırt onu, yırt, yırt Darilmam kocacım inan ki sana Kuma getir, ortağımı bana Yesin doysun, kana kana Yırt onu kocacım kağıt gibi ama Cart curt Yırt onu, yırt, yırt Benim kocam makas atar Kağıt gibi seni yırtar Yırtığın görmesin kardeşlarım Acil dikiş hemen atar Official Music Video: **Hikaye Kurgusu:** Bir çift, romantik bir ilişki içinde, birlikte yaşadıkları zorluklara ve dışarıdan gelen müdahalelere karşı direniyor. Bayan Romantik, kocasının desteğiyle, yaşadığı baskılara rağmen ayakta kalıyor ve kendi gücünü ortaya koyuyor. **Ana Tema:** Şarkının ana teması, bir ilişkideki dayanışma ve mücadele. İki partner, birlikte verdikleri destekle, dış etkenlerin baskısına karşı direniyorlar. **Hikaye Anlatımı:** Şarkı sözlerinde, çiftin yaşadığı zorluklar ve dışarıdan gelen müdahaleler anlatılıyor. Bayan

Emre Fel - Senden Güzeli mi Var Şarkı Sözleri

  Emre Fel - Senden Güzeli mi Var Şarkı Sözleri Yollarına gül dizeyim, ver elin', ner'de? Al canımı, yıllarına sereyim, gitme Benim gönlüm sendedir, yâr, sendeki bende Bir başkasına yaramaz bu can, üzülme Hayran oldun, gülüm Bu dünya aşka büründü Başka başka diyarda bi' benden güzeli mi var? Ömrüm bir idi, bin oldu Sevdam coştu, kudurdu Aşka karşı diyarda bi' senden güzeli mi var? Bu yol uzun, ben beklerim günahım neyse Sen canım' al, ben razıyım bir hazin söze Senin gönlün bendedir, yâr, bendeki sende Bir başkasına yaramaz bu can, üzülme Hayran oldun, gülüm Bu dünya aşka büründü Başka başka diyarda bi' benden güzeli mi var? Ömrüm bir idi, bin oldu Sevdam coştu, kudurdu Aşka karşı diyarda bi' senden güzeli mi var? Hayran oldun, gülüm Bu dünya aşka büründü Başka başka diyarda bi' benden güzeli mi var? Ömrüm bir idi, bin oldu Sevdam coştu, kudurdu Aşka karşı diyarda bi' senden güzeli mi var, be güzelim? Senden güzeli mi var? Hikaye Kurgusu Şarkı, bir a

LEYLA ŞARKI SÖZLERİ - HOZAN HAMİD

Hozan Hamid - Leyla / Hewara Şarkı Sözleri Analizi Hewara leyla leyla Hewara leyla leyla Ez bum teyrak çeng brî Te dilê min hêla Leyla tu canî heyva şevanî B nav û nişanî Xudana xêla Kanîyak vînê j dilî za Hat ber mala te Dilê te têda raza Bî landka vîna te Tû hişyar neke J xewê raneka Jîn ne gelleke Min hemî da te ‘Esmanê dilî mje Tu na girnijî Di bumn tu girnije Te es krm rejî Kenya te xencer Awrya te cencer Dilê min ket ber Tu di min kujî Leyla tu canî befra çîyanî Leyla tu canî befra çîyani B nav û nişanî Xudana xêla Leyla dîyar be Bu dilî yar be Bumin ne mar be Di hizr û xewna da **Şarkının Başlangıcı, Gelişimi ve Sonucu:** Şarkı, başlangıcında Leyla'ya yönelik bir çağrı ve onun özlemini dile getirir. Gelişiminde duygusal bir ton hakimdir, aşk ve özlem teması güçlenir. Şarkının sonunda ise Leyla'nın sevgilisiyle birlikteliği arzusu vurgulanır. **Şarkının Konu Analizi:** Konu, aşk, özlem ve hasret üzerine odaklanır. Leyla'ya duyulan derin hisler ve onun sevgilisiyle bir

Fatih Bulut - Kurban Olduğum Şarkı Sözleri

  Fatih Bulut - Kurban Olduğum Şarkı Sözleri GİTTİĞİN YOLLARA DÖN BİR BAK  YOLLARINA TOZUN OLAYIM (KALAYIM)  AL BAĞRINA BAS BENİ  KADERİNDE YAZIN OLAYIM      BAS BAĞRINDA SIZIN OLAYIM  GÜLÜŞÜNE HAYRAN OLAYIM  EL ALEME (GET) HERKESE SOR BENİ  ALLAH'INA KURBAN OLAYIM      SİLİNMEYEN ALIN YAZIMI  SEVDİM O ZALIMIN KIZINI  TAKVİMLERDE BULDUM ADINI  GÜLÜŞÜNE KURBAN OLAYIM    ASLINDA AŞK DEDİĞİM ŞEY VAR YA  BİR MASALDAN İBARET  BİR VAR MIŞ BİR YOKMUŞ  ASLINDA AŞK DEDİĞİN ŞEY   BİR YALANDAN İBARET  HA VARMIŞ HA YOKMUŞ  AMA GEL GELELİM Kİ GÜZELİM  BU AŞKLAR BİZE GÖRE DEĞİL  BAS BAĞRINDA SIZIN OLAYIM  CİĞERİNDE KÖZÜN OLAYIM   GİT BENİ KİME SORARSIN SOR  ALLAH'INA KURBAN OLAYIM  BIRAK DA CİĞERİNDE KÖZÜN OLAYIM  BIRAK DA KADERİNDE YAZIN OLAYIM  BIRAK DA ALNINDA YAZIN OLAYIM  BIRAK DA CİĞERİNDE SIZIN OLAYIM "Kurban Olduğum" şarkısı başlangıcı duygusal bir çağrışım ile başlar. Şarkının ilk bölümünde, kişi sevdiği kişiye hitap ederken onun yollarına dönmesini istiyor ve ona bağlılı

Narkoz Ex - Tatlı Tecrübe Şarkı Sözleri Analizi

  Narkoz Ex - Tatlı Tecrübe Şarkı Sözleri Analizi Denemekten Vazgeçmedim Hiç, Günahlarım Doruklarında, En Umutsuz Halimde Bile Ben İsyan Etmedim Yaradanima, Utanmadım Sikılmadım RAP, Tek ZANAAT'Im EIlerimde Bak, Yazdım Yine En DERİNİNDEN, Her GÖNÜLDE Bir TAHTIM Var! Bir Gün Sen de Duyarsın Elbet, Bir Yerlerde Rastlayacaksın! Kurşundan Beter Bu SÖZLER, ciĞERLERİNE SAPLANACAKTIR!!! Kulaklarina Pamuklar Tika Bedenini Yerlerin Dibine GÖM YASİN'den Kaçarak Gittin NARKOZ'dan Kurtulamazsın!! Farkın Var mi? Ki SÜRTÜKTEN, Çok Geldi Bana Bu Küslükler. Sen Gibi Kaç Tane? UNUTTUM, Mazim Denen Çöpükte. Git Karıştır Etrafi, SAĞ BULDUKLARIN Anlatsin Sana . Kaç Kere Bahsettim Bunlardan, Hiç Aklın Almaz Lan APTALSIN! Öyle BAKMA! AZ Bile Bunlar! ANAMDAN EMDİĞİM SÜT BURNUMDA Bİ MATEM! Karanlık Heryer; Herkesden Ayrı Bir Dünyadayım , ANAM AFFET, Cahillik Ettik Gönlüm Düştü Bu Sevdaya . Hakkın HELAL Et! GÜL YÜZLÜM OĞLUN UYANDI GAFLETİN UYKULARINDAN! Sana Karşı Gelirsem Bilirim; ALLAH Cehennemin